שייט בגלאפגוס

שייט בגלאפגוס

ללא ספק, איי הגלאפגוס הם אחד מפלאי הטבע של העולם, מקלט ייחודי של חיות בר מדהימות ,שונות מכל האחרות. אנו עובדים ישירות עם מעל 40 בעלי סירות שונים, המאפשרים לנו לספק לכם את המחירים הטובים ביותר ומבצעים של הרגע האחרון. אנו מציעים הפלגות בין איים וטיולים יבשתיים הנעות בין 4-8 ימים.

שים לב שכל המסלולים שמוצגים בדף זה הם דוגמאות ויכולים להשתנות עקב תנאי מזג אוויר או דרישות של הגן הלאומי. כדי לבקש מסלולים פנויים לנסיעה שלך, אנא צור קשר עם אחד מסוכני הנסיעות שלנו.

שיט לאיי הגלפגוס

Tourist Cruises

ללא צל של ספק, איי הגלאפאגוס הם אחד מפלאי הטבע שקיימים בעולם, גן עדן יחודי של חיות בר שאינו דומה לשום מקום אחר בעולם. חברת גוליבר עובדת ישירות עם למעלה מ-40 בעלי סירות, דבר המאפשר לנו להשיג לכם את מחירי הדקה ה-90 האטרקטיביים ביותר. אנו מציעים טיולי הפלגות וטיולים רגליים בטווחים של 4 עד 8 ימים. לאינפורמציה נוספת איך להגיע לטיול מדהים בגאלאפגוס.

Price from $1290 per person with flight

שיט במחלקת תיירים

Tourist Superior

טיול במחלקת תיירים לאיי הגלפגוס לא מחייב חריגה מן התקציב שלכם, אך ייעניק לכם מדריך בעל ידע ונסיון רב יותר. מה שמבדיל טיול זה ממחלקה אקונומית הם תנאי מחייה נוחים יותר בסירה, אך קחו בחשבון שלחלק מן הסירות עדיין לא יהיו מים חמים במקלחות או מיזוג אוויר ומיטות קומותיים- אך מה שבטוח שמובטחת לכם שהייה מהנה!היציאה מאחד מנמלי התעופה של אקוודור קיטו או גאויאקיל.

Price from $1490 per person with flight

מחלקה ראשונה

First Class Cruises

כשאנחנו מדברים על סירות ברמת מחלקה ראשונה לגאלאפגוס, אנחנו מדברים על (3) מדריכים מהטובים ביותר. בטיול במחלקה הראשונה תקבלו את כל הנוחיות והיחס האישי שניתן לקבל. כל הסירות מצויידות במקלחות פרטיות, מיזוג אוויר, מים חמים, חדרים נוחים וארוחות גורמה. חלק מסירות המחלקה הראשונה הם בעצם יאכטות רבות עוצמה שיקחו אותכם לאיים מרוחקים כמו ג'ינובסה.

 Price from $1790 per person with flight

מחלקת יוקרה

Luxury Cruises

כשאנחנו מדברים על שיט במחלקת יוקרה אנחנו מתכוונים לנוחות המקסימלית שניתן לקבל באיי הגלפגוס. סירות ברמה זו מספקות נוחות מקסימלות המתבטאת באיכות המיטות, תאים לצפייה בים, שירותים צמודים ומועדון חברתי בו תוכלו להפגש עם שאר התיירים. בנוסף לכך, תוכניות הטיולים בסירות היוקרה תיתן לכם אפשרות לבקר באיים שסירות אחרות לא מגיעות אליהם. בחלק מהסירות מובטח פתיחת מפרשים ואף ניתן לשלב הדרכת שיט.

Price from $1990 per person with flight
טיול על בסיס מלונות ומי טיול
בחירה בטיול מסוג זה, משמעה שתלונו במלונות באיים המרכזיים ובמשך היום תפליגו לסיורים באיים נוספים. סוג טיול זה מאפשר לינה במלון נוח ואופטנלי לאנשים הסובלים ממחלות ים, החסרון, לרוב בסוג טיול זה ניתן לבקר במספר נמוך יותר של איים בהשוואה לשייט בקרוז.  אנו מציעים ללקוחותינו מספר מסלולים שכולם מתחילים באיים סנטה קרוז ואיזבלה. כאן יש לכם את האפשרות לצאת לטיולים בני 3 עד 8 ימים עם מחירים נוחים בהם תוכלו לשהות במלונות מרמת מחלקה ראשונה עד  מלונות עם מחירים אקונומיים.

צור קשר

Get In Touch With Us

Meet Us

Juan Leon Mera N24-156 y Jose Calama
Quito
Ecuador

Write Us

info@gulliver.com.ec

Call Us

+593 (2) 2528030
+593 (2) 2529297
+593 (9) 99462265 
+972 (72) 233 1536