אודות האופניים שלנו

אודות האופניים שלנו

תחום רכיבת אופניים באקוודור יוסד אצלנו למען מטיילים המחפשים יותר אקשן וכיום, הינו אחד מהאטרקציות הפופולריות בקרב משפחות, זוגות וקבוצות מבוגרים. תיירות רוכבת היא תופעה הגדלה באקוודור ובכלל בדרום אמריקה. חשיבות טיב האופניים מתגלה כאשר הרכיבה מתארכת ונהיית יותר מסובכת- לכן, בחברת גוליבר האופניים שלנו עוברים כל יום ניקיון יסודי ומתוחזקים על ידי צוות האופניים המקצועי שלנו. הגלגלים הרחבים והברקסים החזקים מהווים פוליסת ביטוח נגד תאונות ותקלות ומשפרים את חווית הרכיבה בהתאם לדרכים באקוודור. עם התאמה לירידות חדות וקפיצות האופניים משרות אווירה של בטחון ואמינות לרוכבים.
אנו מציעים אופניים בעליי שלדות אלומיניום וכל המושבים והצמיגים מותאמים לרכיבת שטח, לכל האופניים שלנו יש ג'אנטים מחוזקים(כפולים).
מלבד האופניים הסטנדריות שלנו, אנו יכולים לספק אופניים חצי מיקצועיות, בעלות שיכוך מלא, בעלות שילדה קלה, שיכוך בעל מהלך ארוך יותר, מעצוריי דיסק ומערכת הילוכים מצויינת.
המתאימים לקרקע וולקנית המאפיינת את אקוודור. 
אנו מספקים אופניים במידות שונות החל משילדה 15 אינץ' ועד שילדה 20 אינץ'.

Cotopaxi Mountain Biking Day Tour

טיול אופניים בפארק הקוטופקסי

 • טיול זה יוצא מקיטו מוקדם בבוקר,דרך הכביש המהיר "פנה אמריקן" דרך שדירת הרי הגעש המרהיבה עד לפארק לאומי הקוטופקסי.יתלווה לטיול מדריך מוסמך דובר אנגלית בעל ידע נרחב על ההיסטוריה של אקוודור והאזור.לאחר נסיעה מרהיבה וכמה עצירות בדרך כדי לצפות בנוף המדהים של שדירת הרי הגעש המרכזית של אקוודור ונגיע לאזור החנייה בגובה 4,500 מטרים.משם נמשיך בהליכה דרך דרך מושלגת מדהימה עד לבקתת המטפסים חוזה ריבאס הנמצאת בגובה 4,800 מטרים ובה נאכל את ארוחת הצהריים. לאחר מכן נטפס מעט עד לקרחון עצמו ונחזור לבקתת המטפסים. לאחר שנרד חזרה לאיזור החנייה, נעבור תדריך בטיחות קצר לגבי האופניים ונתחיל בירידה לאגם לימפיופונגו. הירידה יכולה להיות רגועה ואיטית או מלאת אדרנאלין לפי נוחיותכם, החלק הראשון של הרכיבה ממולץ לאנשים בעלי ניסיון, הרכיבה נמשכת כ-40 דקות ולמי חובב אופניים, ניתנת האפשרות להשאר עם המדריך ברכב.
  טיול זה ניתן להעריך ליומיים אשר יכללו לילה של קמפינג בפארק הלאומי של קוטופקסי - בו תהנו ממדורה ומהנוף המדהים הנשקף בבוקר. ביום השני יהיה לכם הרבה יותר זמן לרכב באופניים בנוף עוצר הנשימה של אחד הפארקים היפים ביותר בדרום אמריקה. הטיול כולל את כל הציוד.

  חברת גוליבר כוללת בטיול זה ארוחת הצהריים, מדריך ותחבורה הלוך ושוב מקיטו.

 • החל מ: $45 עד $110
Quilotoa Lagoon: Biking Aroud Quilotoa Volcano Crater

טיול אפניים -קילוטואה

 • טיול רכיבה על אופניים זה מתחיל בלגונה באקוודור – בעלת גוון ברקת מדהים בתוך לוע הר געש בגובה של 3800 מ '(12467 רגל), מציג נוף מרהיב של הרי האנדים, העובר בקניון העתיק של Zumbahua וערי ילידים רבות ושטחי אדמות חקלאיות. הסיור כולל נסיעה מרגשת סביב הלגונה קילוטואה, וכל הקהילות הקטנות ברחבי אזור זה. בטיול זה, אתה יחד עם האופניים תוכל לראות את דרכי הקהילות המקומיות המדהימות.

 • החל מ: $65 עד $140
Pululahua Crater by Bike

טיול אפניים-פולולוואה

 • טיול רכיבה על אופניים זה ,מתחיל במכתש פולולוואה באקוודור, בגובה של 3360 מטר (11023 רגל). באזור זה האקלים בעל האויר הנקי, דומה לזה של עמקי האנדים, בשל מיקומו בין ההרים. עם זאת, בשעות אחר הצהריים ,אזור הזה מאפיל לחלוטין והופך לערפילי, מה שהופך אותו למקום המושלם שממנו ניתן לצאת לטיול רכיבה על אופניים בדרום אמריקה.

   

 • החל מ: $55 עד $110
Biking Ilinizas-Ecuador

מסלול אופניים בהר געש האיליניסס

 • טיול אופניים בהרי האיליניסס אחד ממסלולי אופניים האתגריים באקוודור שחברת גוליבר מציעה. המסלול חוצה את החלק המערבי של שלוחות הרי געש יערות אנדים עם עצי הנייר/פולילפיס ומפלים< טיול זה יוצא מוקדם ממשרד גוליבר שבקיטו ולוקח אותנו ראשית ל- למרגלות אילינסס המדהים. מכאן נתחיל ברכיבת האופניים, בירידה מדהימה לעבר הכפר "אל צ'אופי". לאחר מכן נמשיך בנסיעה לצד האחר של ההר, ולאחר הליכה קצרה, נגיע למעיינות חמים טבעיים בגובה של 4050 מטרים. חברת גוליבר כוללת בטיול זה ציוד רכיבה, ארחות צהריים, מדריך ותחבורה מקיטו וחזרה.

 • החל מ: $55 עד $110
Ecuador Customized Mountain Biking Tours

טיולי אופניים מותאמים אישית

 • גוליבר עיצבה מסלולים מיוחדים למשפחות, קבוצות ואפילו קבוצות בכל הרמות כדי לחקור את האזורים הגבוהים של אקוודור לרכיבה על אופניים. המדריכים המנוסים שלנו בחרו שבילים וכבישים בדיוק לרמה של הקבוצה שלך המכוונים אותך לטיולי האופני הרים או כביש ,הטובים בכל הדרום אמריקה. תאר לעצמך התחלה בהרי האנדים, ולאחר מכן ירידה מטה לתוך אגן האמזונס ומסיים בחוף האוקיינוס ​​השקט. טיול האופניים שלך יכול להיות קל או מאתגר כמו שאתה רוצה ,ולנוע בין יום אחד לכמה שבועות של רכיבה בגן עדן.

   
   
Crossing the Andes from Nono to Mindo Ecuador Mountain Biking Tour

טיול אופניים נונו-מינדו

 • יול האופניים של נונו-מינדו מתחיל בצפון קיטו בגובה של 3,500 מטרים ויורד עד לגובה של 1,800 מטרים. טיול הרפתקני זה מכיל בתוכו 70.8 קילומטרים של רכיבה, אשר בו נרד מהרמות של הר הגעש גואגואה פיצ'ינצ'ה ליער העננים של מינדו. דרך אפר ישנה זו מציעה אפשרות נהדרת לצפות בציפורים ובמראות הציוריים של הנוף האקוודורי. טיול זה מושלם לחובבי טבע ולרוכבי אופניים כאחד. במהלך טיול הרפתקני זה ,נעבור דרך המגוון האקולוגי והאקלימי שמציעה אקוודור. טיול זה מסתיים באחד מהאטרקציות היותר מפורסמות במינדו-חוות הפרפרים אשר תפגשו בעשרות סוגי פרפרים שונים.

 • החל מ: $65 עד $140

Get In Touch With Us

Meet Us

Juan Leon Mera N24-156 y Jose Calama
Quito
Ecuador

Write Us

info@gulliver.com.ec

Call Us

+593 (2) 2528030
+593 (2) 2529297
+593 (9) 99462265 
+972 (72) 233 1536