טיולים למטיבי לכת

טיולים למטיבי לכת

 

Trekking Tour in Ecuador Crossing a River during the trip from Andes´s Lloa Town to Mindo Cloudforest

טיול הליכה ג'ואה מינדו

 • אקוודור מציעה מגוון גדול של מסלולים לחובבי טבע, ההופכים ליעד מצוין לחוויות כמו טיולי הליכה. Lloa - Mindo הוא מסלול נהדר, שלוקח אותך מיער האנדים הלח הגבוה ביער הגשם הירוק. מסע זה מתחיל בגובה של 3000 מטר (9842 רגל) וממשיך לגובה של 1200 מ '(3937 רגל) בטמפרטורה הנעה בין 15 ל 25 מעלות צלזיוס (59 עד 77 פרנהייט).

   

   

 • החל מ: $330 עד $660
Pasochoa Visitors near the Summit after doing Pasochoa Volcano Hiking Tour

הר געש פסוצואה

 • זהו הר געש יפייפה המתנשא לגובה של 4,199 מטרים .הטיול הוא אפשרות מעולה להתאקלמות להרים מאתגרים יותר כגון הקוטופקסי והצ'ימבורסו.
  האזור היפה ביותר בהר הפאסוצ'ואה הוא יער העננים אשר ממוקם בתוך מכתש וולקני נכחד ליד קיטו. באזור ניתן לצפות במאות סוגים שונים של ציפורים וחמישים מיני עצים האופייניים רק לאזורי האנדים. טיול זה הינו טיול יומי נהדר בפני עצמו .ההליכה פשוטה יחסית ועוברת דרך אזור הערבות(הפאראמו)היפייפה ויערות העננים המרשימים ובמהלכה תוכלו לצפות בעולם החיי האנדי הכולל שוורים, סוסים, יונקי דבש, ציפורי וירידיאון, טאנגרת ההרים, קוטינגה אדומת ציצית וקונדורים.
  הנקיק התלול הממוקם למרגלות הר הפאסוצ'ואה הוא מקום נפלא ובתולי ממגע אדם ומהווה אחד מן היערות האחרונים שנותרו במצבם המקורי. יחודיות ההר הוא שהוא בין היערות האחרונים שמשמרים את הצמחייה ובה מגוון עצום של פרחים שבימים עברו כיסו את כל אזור קיטו.

 • החל מ: $80 עד $160
Hikers Ascending to Corazon Volcano Sumit through Paramos and Green Landscape

הר געש קורסון

 • זהו הר געש כבוי נוסף הממוקם 40 קילומטירים דרום מערבית לעיר קיטו. זוהי הליכה פשוטה דרך צמחיית הפאראמו –והיא מהווה הזדמנות נהדרת להתאקלמות בנוסף להיותו טיול נהדר המשקיף על הנופים הסובבים את קוטופקסי ושאר ההרים אשר בעמק .השביל יחסית פשוט ואינו מצריך שום ניסיון או ציוד מיוחד.
  במדרונות הצפון מזרחיים של ההר ניצפו הריסות מתקופת טרום הכיבוש הספרדי, אך רובם עדיין מכוסים ועדיין לא נחקרו רבות. קורסון בספרדית משמעו לב ויש האומרים שהוא מתייחס לשני ערוצים במדרונות הצפון מערביים – אשר בתצפית ממרחק נדמה כאילו הם יוצרים צורת לב.

 • החל מ: $80 עד $160
Rumiñahui Volcano Viewed from the back inside Cotopaxi National Park

הר הגעש רומיניאוי

 • , הר געש Rumiñahui הכבוי זמן רב, ממוקם בדרום הפארק הלאומי קוטופקסי של קיטו. שלוש הנקודות הגבוהות הן Rumiñahui צפון (4712 מ '), Rumiñahui המרכזי (4631 מ'), וRumiñahui דרום (4696 מ '), אך בניגוד להר האיליניסס ,Rumiñahui אינו נחשב כהרים נפרדים. טיול זה הוא טיפוס התאקלמות מצוינת עם סיום מרגש ונופים של של הרי הקוראסון ,איליניסס ,סינצ'ולאגווה,וקוטופקסי המלכותי.

   

 • החל מ: $80 עד $160
Lake inside Cotopaxi Volcano National Park in the Condor Trekking Tour

קונדור

 • טרק הקונדור מתחיל במעיינות החמים של פאפאיכטה. במסגרת טרק זה נחצה אזור הרהרי ובתולי של הר הגעש הפעיל המפורסם אנטיסנה קוטופקסי ואיליניסס ונהנה מטבע טהור ובתולי וחיי בר יחודיים –זוהי חוויה מיוחדת וטובענית.
  כשמו של הטרק מרמז מדובר באזור קינון של קונדורים.

 • החל מ: $860 עד $1490

Get In Touch With Us

Meet Us

Juan Leon Mera N24-156 y Jose Calama
Quito
Ecuador

Write Us

info@gulliver.com.ec

Call Us

+593 (2) 2528030
+593 (2) 2529297
+593 (9) 99462265 
+972 (72) 233 1536