טיולי רכיבה על סוסים

טיולי רכיבה על סוסים

 

Traveller starting the 1 day Horseback Riding Tour in Ecuador

טיול סוסים יומי

 • טיול הסוסים היומי כולל טיולים של שעתיים, ארבע שעות או יום שלם. הטיול מתבצע באזור השבילים היפייפים הסמוכים ומקיפים את הוסטריית Papagayo וזוהי הדרך המושלמת להתפעל מנוף האנדים המפורסם ולצפות בהרים המדהימים-הקורסון והאיליניסאס.
  כל הטיולים המתחילים בתרגולים שיעזרו לכם להתרגל וללמוד רכיבה בסיסית. הטיולים כוללים מדריך, ארוחת צהריים וציוד רכיבה.

 • החל מ: $40 עד $100
A couple of Travellers Riding on Illinizas Reserve Trail

טיול סוסים יומיים למתקדמים

 • טיול זה עובר בתוואי שטח טיפה יותר קשה מבחינת רכיבה בהשוואה לטיול מתחילים והוא נותן לרוכבים בעלי ניסיון הזדמנות נפלאה לטיול בשטח הרי האיליסאס המיוחדים. אחרי רכיבה מלאה ביום הראשון, נסעד את ארוחת הערב סמוך למעיינות החמים המפורסמים של מילאגרו, שם נקים מחנה ללילה ונאכל ארוחה טעימה. ביום למחרת נוכל להנות מטבילה במעיינות החמים. אחרי ארוחת בוקר טעימה, נמשיך את טיול הסוסים ברחבי כפרי האינדאניים הילידיים באזור קונו יאקו(מעיינות חמים). לאחר ארוחת הצהריים נחזור חזרה להוסטריית Papagayo לתה ועוגת שוקולד טעימה. הטיול כולל מדריך, אוכל, כל הציוד הנדרש ותחבורה.

 • החל מ: $170 עד $370
A traveller starting the 2 days beginners Horseback Riding Tour in Ecuador

טיול סוסים של יומיים למתחילים

 • טיול זה מספק הזדמנות נפלאה למתחילים לחוות חלק זה של האנדים המרהיבים ולהשתפר משמעותית ברכיבה על סוסים. אחרי תרגולי פתיחה, אנו נתחיל ברכיבה עדינה של ארבע שעות ברחבי האזור-שהמוביל שלנו הוא מדריך מקומי –ומשם נעצור להפסקת צהריים. את הלילה נעביר בבקתה בפארק הלאומי בוליצ'ה- שם נוכל לצפות בנוף מרהיב של הקוטופקסי, ולהנות מארוחת ערב טעימה.
  ביום השני, אחרי ארוחת הבוקר, נמשיך בטיול עם הסוסים לאזור ההררי של הר הרומיניאוי. בדרך להוסטריית Papagayo נעצור לארוחת צהריים ובהוסטרייה יחכו לנו תה ועוגת שוקולד טעימה.

 • החל מ: $160 עד $340
Andean Landscape in Ecuador

טיול סוסים שלושה ימים לרוכבים מנוסים

 • טיול הסוסים לשלושה ימים שלנו מהווה צורה יחודית לחוות את הר הגעש הקוטופקסי. לפני תחילת הטיול, נתחיל בהוראות בטיחות בעזרתו של מדריך מנוסה-על מנת לעזור לרוכבים לצבור בטחון עם סוסיהם. את היום הראשון נעביר ברכיבה ברחבי החווה בדרך להר הקוטופקסי. נוכל לצפות בהרים קורסון, איליניסאס ורומיניואי. בתוך פארק הקוטופקסי נעשה טיול רחב מסביב להרי הגעש ובה נוכל לצפות בחי והצומח ברחבי השמורה. בנוסף נצפה בסוסי פרא, לאמות, עיטים קונדורים ופרות פרא-אשר כולם משוטטים בתוך גבולות הפארק. בלילה הראשון, נקים מחנה תחת השמיים המלאים בכוכבים ונבשל על המדורה. ביום השני נמשיך לרכב ונבקר באגם הלימפיופונגו שבעמק לימפיופונגו. חוויה זו מומלצת מאוד לחובבי טבע ואנשים הרוצים לחוות את החיים האמיתיים בהרי האנדים. הקמפינג ביום השני יהיה בתחומיי מלון טמבופאקסי, שם נקים את אוהלינו ונוכל להשתמש בשירותי המלון. בטיול זה נעבור 40 קילומטרים כל יום ולכן הוא מומלץ לרוכבים בעלי נסיון ניתן להאריך טיול זה ל4-7 ימים של רכיבה על בשטחי הפרא של פארק קוטופקסי ואנטיסנה.

 • החל מ: $295 עד $450

Get In Touch With Us

Meet Us

Juan Leon Mera N24-156 y Jose Calama
Quito
Ecuador

Write Us

info@gulliver.com.ec

Call Us

+593 (2) 2528030
+593 (2) 2529297
+593 (9) 99462265 
+972 (72) 233 1536