טיולי תרבות

טיולי תרבות

 

טיול עירוני לילי בקיטו העתיקה

טיול עירוני לילי בקיטו העתיקה

 • הטיול כולל ביקור במרכז ההיסטורי העירוני של קיטו באזור הקולוניאלי ההיסטורי. בסיור נבקר בנקודות הציון הכי מוכרות בקיטו כמו קתדרלת בסיליקה גות'יק, פלאזה דה לה אינדנסיה או אינדיפנדציה פלאזה ,ארמון הארכיבישוף, כנסיית הקומפיינה וכנסיית סאן פרנסיסקו. משם ממשיך הטיול לפסל המפורסם של קיטו-הבתולה ומסתיים עם  קוקטייל חם האופייני לאקוודור. חברת גוליבר כוללת הטיול הסעה פרטית ומדריך מוסמך.

   
   
 • החל מ: $20 עד $40
טיול תרבות לאוטבלו והסביבה

טיול תרבות לאוטבלו והסביבה

 • יום שבת הוא היום האידיאלי לבקר בשווקים הנהדרים של אוטובלו. מובטחת לכם חוויה נהדרת –אינסוף מגוון של עבודות יד אינדיאניות וחפצי אומנות. ניקח אותכם לכל השווקים הכי טובים שיש לאוטובלו להציע. בנוסף,תבקרו ב"קוטאקאצ'י" המפורסם בחפצי העור המקוריים שבו ובלגונה המרהיבה. נבקר באטרקציות מקומיות נפלאות ונבטיח לכם זמן נהדר באזור קטן זה של אקוודור.
  הטיול כולל הסעה פרטית ומדריך מסמך.

  בנוסף באזור התרבות הפרה אינקה עדיין שלוטת וניתן לראות טקסים דתיים או לבקר את השאמן,רופא דת אינדיאני.

 • החל מ: $35 עד $110
סיור עירוני בקיטו החדשה ומוזיאון קו המשווה

סיור עירוני בקיטו החדשה ומוזיאון קו המשווה

 • על מנת להתחיל כראוי את ההיכרות עם אקוודור כידי לבקר תחילה בקו המשווה המקום ממנו שאבה אקוודור את שמה.  תוך עמידה על אנדרטה כאשר בו זמנית אתם נמצאים על הצד הצפוני והצד הדרומי של כדור הארץ. במקום זה תזכו לחוויות שקיימות רק בקו המשווה כמו להעמיד ביצה על מסמר ולראות איך מים מתנקזים בצורה מיוחדת האופיינית רק לקו המשווה.
  נמשיך בדרכנו לסיור בעיר החדשה של קיטו. העיר החדשה של קיטו יפה, שוקקת ומאופיינת בארכיטקטורה ספרדית הכוללת מבנים מרהיבים וכנסיות מפוארות. במהלך הסיור נהלך בין מבניה המרשימים של העיר, נשמע הסברים על ההיסטוריה המרתקת של אקוודור נעלה לנקודות תצפית ונבקר במוזיאון גואיסמין המשלב אומנות ופסלים מתקופת האינקה ואומנות מודרנית.

  חברת גוליבר כוללת בטיול זה הסעה פרטית ומדריך מוסמך.

 • החל מ: $30 עד $75
פאפאיכטה סיור לילי

פאפאיכטה סיור לילי

 • • סיור זה מוביל אותנו למעיינות הטרמיים של פאפאיקטה ספא, אשר ממוקם 60 ק"מ (37.2 מייל) ממזרח לקיטו, עיר הבירה של אקוודור, בלב הדרום אמריקה. ב פאפאיקטה, הממוקמת על עמק אנדים גבוה, במסלול הכניסה לג'ונגל באמזונס באקוודור, אתה חופשי להחליט אם אתה מעדיף להירגע במעיינות הטרמיים או להתמכר לטיפולים מפנקים בספא. אתר הנופש מציע למבקריו בריאות, בילוי, והרפתקה. בדרכנו ל פאפאיקטה תהיה לנו הזדמנות לעצור בנקודת תצפית מדהימה על שמורת אנטיסנה, לפני שנכנס למעיינות החמים. לאחר מנוחה והנאה מהמעיינות החמים הקסומים של פאפאיקטה ,נחזור לקיטו עם גוף חדש ומחודש!.

 • החל מ: $30 עד $55
ריובמבה ורכבת אף השטן

ריובמבה ורכבת אף השטן

 • יול היומיים של ריובמבה ייקח אותך להרפתקאה מרטיטת חושים ללב ליבם של רמות האנדים האקוודורים. שם תוכלו להנות מהנוף המדהים במהלך נסיעה ברכבת... בהזדמנות זו תוכלו לצפות בהרי הגעש המפורסמים ביותר של אקוודור-קוטופקסי, איליניסאס וצ'ימבוראסו-שלאחריו תזכו לעשות את הירידה הקיצונית של "לה נאריז דל דיאבלו"(אף השטן). טיול דו יומי זה מתחיל בקיטו ומשם נסע במשך שלוש שעות יפיפיות בכביש הפאנאמריקנה לריובמבה. נבלה את הלילה בהוסטריה נוחה ויהיה לנו זמן חופשי להכיר ולהסתובב ברחבי העיר. אחרי ארוחת בוקר מוקדמת ,נצא למסע רכבת מרתק.
  חברת גוליבר כוללת בטיול זה תחבורה פרטית מדריך מוסמך לינה וכלכלה. 

 • החל מ: $150

Get In Touch With Us

Meet Us

Juan Leon Mera N24-156 y Jose Calama
Quito
Ecuador

Write Us

info@gulliver.com.ec

Call Us

+593 (2) 2528030
+593 (2) 2529297
+593 (9) 99462265 
+972 (72) 233 1536