אודותינו

אודותינו

ערן חיון

ערן חיון

  • המנהל והבעלים של חברת גוליבר. בשנת 2001 הגיע ערן בן ה-26 מישראל לאקוודור,עם חזון להקים חווה באזור הרי אקוודור. לאחר חיפוש בן שישה חודשים מצא לבסוף את "הסינדה בוליביה" והחל בהקמת ההוסטרייה. ב- 27 במרץ 2002 נפתחה הוסטריית Papagayo לאלה המבקשים להנות מהטבע והקסם של אקוודור. לאחר שלוש שנים, הקים את סוכנות Gulliver וזאת על מנת לייעל את השירותים הניתנים לתיירים. ערן יוצא לכל סוגי הטיולים של גוליבר ודואג  לאיכות השירות, צוות המדריכים והיחס האישי שמקבלים הלקוחות.

ג'רמי לה קאם

ג'רמי לה קאם

  • צרפתי אשר הגיע לאקוודור לפני כשנתיים והתאהב במקום. הוא טייל בהרבה יעדים ומכיר את הארץ כאילו היא שלו... ג'רמי למד תיירות בצרפת והחל לעבוד בתעשיית התיירות כמדריך. בתחילת 2010 הצטרף לחברת "גוליבר". הוא משלב בין עבודה במשרד "גוליבר" בקיטו ובין הדרכת תיירים באיזור. הוא דובר צרפתית ,אנגלית וספרדית ומסוגל לתת מענה לצורכי כמעט כל מטייל.

Shuly Yossef

Shuly Yossef

  • שולי יוסף נולד וגדל בישראל. שולי למד בבית ספר למוסיקה - רימון ובעקבות צלילי החליל המקומי ונערת יפת עיניים אקוודוריאנית, עבר להתגורר באקוודור לפני כשנתים. שולי הינו מוסיקאי ומלחין אשר אוהב לטייל ולחקור תרבויות ומקומות חדשים. הנופים של הרי האנדים ותרבות הקיצואה מרתקים אותו. שולי מארגן ומתכנן טיולים יומיים וטיולים מותאמים אישית באקוודור ובגלפגוס וישמח לשתף עם לקוחותינו את אהבתו וידענותו על כפרים, ערים ושמורות הטבע. שולי דובר עברית, אנגלית וספרדית.   

Andrés Ruiz

Andrés Ruiz

  • אנדרס נולד וגדל בקיטו, בירת אקוודור. אנדרס בעל תואר שני בתיירות אקולוגית ושמירה על איכות הסביבה.
    אנדרס לוקח חלק גדול בפעילות המשרד ומכיר היטב את איזורי הגו'נגלים, החופים ואיי הגלפגוס.  אנדרס אוהב לצלם ומכיר לפרטי פרטים את אקוודור, פרו קולומביה וברזיל, אנדרס ישמח לבנות עבורכם את טיול לדרום אמריקה שבדיוק מתאים בשבילכם,  דובר פורטוגזית, ספרדית ואנגלית.

Alejandra Ortiz

Alejandra Ortiz

  • אלחנדרה נולדה בקיטו ולמדה תואר ראשון בתיירות בשילוב של לימודי איכות הסביבה היא מכירה היטב את אקוודור וחלק בזמנה הפנוי היא אוהבת לצאת למסעות בטבע, טיפוסים ולבלות זמן איכות עם המשפחה.ה יא הצטרפה לצוות גוליבר בשנת 2012 ומתמחה בהכנת חבילות תיור בהתאמה אישית. היא תמיד שמחה לעזור ולתת מידע לכל שאלה או בקשה. 
Claudia Rosero

Claudia Rosero

  • קלאודיה בוגרת תואר ראשון בהתמחות בתיירות בעלת נסיון של מעל 8 שנים במכירות הזמנות ואופרציה של קבוצות משפחות וטיולי יחידי םקלאודיה היא האדם המתאים בשביל לארגן טיולים קלאסיים או טיולים מותאמים אישית עם אופרציות מורכבותהיא דוברת אנגלים שוטפת צרפתית גרמנית ופורטוגזית את זמנה הפנוי היא מקדישה לשחיה רכיבת אופניים וטיולים עם משפחתה 
לואיס דקוילמה

לואיס דקוילמה

  • מומחה ברכיבה על סוסים, טיולי הליכה וטיפוס. בחור כריזמטי ובקיא מאוד בתחום החי והצומח באזור האנדיים. מגיע אלינו מכפר קטן בפרובינציית "מחייה". עבד בגוליבר מגיל צעיר ואחרי שלוש שנים בהוסטריית "פאפאגיו", הוסמך על ידי משרד התיירות כמדריך טבע של האנדים. דובר אנגלית וספרדית.

Get In Touch With Us

Meet Us

Juan Leon Mera N24-156 y Jose Calama
Quito
Ecuador

Write Us

info@gulliver.com.ec

Call Us

+593 (2) 2528030
+593 (2) 2529297
+593 (9) 99462265 
+972 (72) 233 1536